פשיטת רגל

פשיטת רגל – הסיכוי של רבים להתחיל מחדש את חייהם

החיים מלאים בסיכונים ונראה כי אין נכון מהמשפט כי מי שלא לוקח סיכונים לא יכול להצליח בחיים. תשאלו כל איש עסקים מצליח אשר הגיע אל רווחה כלכלית איך הוא עשה את זה והוא יגיד לכם כי הוא לקחת כל כך הרבה סיכונים בחייו עד שהוא חייב להודות כי למזל היה חלק משמעותי ביותר בהצלחה שלו.
הבעיה היא שכאשר מסתמכים על מזל פעמים רבות נכווים ובמקום הצלחה כלכלית אנחנו מגיעים אל כישלון ופיאסקו רציני ביותר. כך יוצא כי רבים אשר מנסים את כוחם בעולם העסקים, מקימים חברה או עסק משגשג מגלים כי הם נקלעים לבעיה רצינית ביותר וכי אין להם ברירה אלא להכריז על עצמם כפושטי רגל.
על כן אתם חייבים להפנים כי אין כל פסול בהכרזה על פשיטת רגל וכי זה חלק מהותי מגלגל החיים ומכל כלכלה בריאה. אם לא היה קיים ההליך של פשיטת רגל אזי אנשים לא היו לוקחים סיכונים ו75% מהעסקים לא היו מוקמים וכך הכלכלה שלנו הייתה מפגרת הרבה מאחור וספק רב אם אזרחי ישראל היו חיים ברווחה כלכלית כה גדולה כמו שהם חיים בה כיום.

פשיטת רגל – מה חשוב לזכור כאשר אנחנו מדברים על הליך זה?

אך עליכם להבין כי פשיטת רגל היא הליך משפטי לכל דבר ועניין וגם אם אתם רוצים להכריז על עצמכם כפושטי רגל כלל לא בטוח שתצליחו לעשות זאת וזהו משהו שאתם חייבים לקחתפשיטת רגל בחשבון.
אז כיצד נגביר את סיכוינו שבית המשפט יכריז עלינו כפושטי רגל?
מה אנחנו צריכים לעשות בכדי לוודא זאת?
התשובה היא שאתם צריכים לפנות אל עורך דין אשר יסייע לכם וילווה אתכם לכל אורך ההליך וכך יבטיח כי תקבלו את ההכרזה על פשיטת רגל. באופן עצמאי וללא עורך דין יהיה לכם קשה מאוד להצליח ועל כן לא מומלץ לבצע את ההליך ללא עזרה מאיש מקצוע.

פשיטת רגל – האם כל עורך דין יכול לטפל בנו בצורה הטובה ביותר?

אך כאשר אתם פונים אל עורך דין וודאו כי אתם פונים אל עורך דין פשיטת רגל ולא אל אף גורם מקצועי אחר מכיוון שכל עורך דין אחר לא יידע כיצד לטפל בכם בצורה הטובה ביותר שיש. עליכם להבין כי פשיטת הרגל מחייבת התמקצעות אדירה ועורך דין המתמחה במשפט פלילי, מנהלי, דיני מקרקעין או כל דבר אחר שאינו קשור לפשיטת רגל לא יוכל לסייע לכם בכלל.