חברת ניקיון בתים

חברת ניקיון בתים

 

חברת פולישוק עוסקת כבר למעלה מעשור בניקיון בתים בהצלחה רבה.

חברות ניקיון רבות נמצאות בתחום זה פרקי זמן קצרים ונעלמות, אך חברת פולישוק מתפתחת משנה לשנה, משדרגת את אופן התנהלותה המקצועית, ומקבעת את מעמדה האיתן בתחום ניקיון הבתים.

ניקיון לבתים חדשים

בתום עבודות ההקמה של הבית וטרם כניסת הדיירים לביתם החדש, נדרשת עבודת ניקיון בתים מקיפה ומשמעותית לכל אחת מפינות הבית. חברת פולישוק נרתמת לעבודות אלה ומתכננת באופן קפדני עם המשפחה את הפעולות הנדרשות ומהו מועד הביצוע. ביום שסוכם ובשעה שנקבעה, יגיע צוות עובדים גדול המודע לפרטי העבודות הנדרשות ממנו. הצוות יביא אתו חומרי ניקוי איכותיים המתאימים לעבודות הקשות בפרויקט, כמו כן יגיע מכשור חדשני כמו מכונה לליטוש מרצפות המתאימה לאריחי הבית. כל חדר וכל נקודה בבית מקבלים טיפול מסור. במקרים רבים ועל פי דרישת הלקוח, יבצעו גם אנשי השירות של חברת פולישוק הדברה מקיפה הן בבית והן בחצר. אנו משתמשים רק בחומרים שאושרו על ידי משרד הבריאות. בתום המשימה, הבית יהיה מבריק ומצוחצח ומוכן לכניסתם של הדיירים החדשים.

ניקיון על בסיס קבוע

לחברת פולישוק לקוחות קבועים רבים, המתאמים ניקיון על בסיס קבוע על פי צרכי הבית. פעם, פעמיים בשבוע או פעם בשבועיים, הכול על פי גודל המשפחה, רמות האירוח בו ועוד. ניקיון בתים טומן בחובו אחריות גדולה כלפי בני הבית. בית נקי הוא הבסיס לחיים בריאים כל של אחד מהם ולכן חברת פולישוק מתייחסת למשימת ניקיון בתים באחריות גדולה.

נציג החברה מסכם מראש מה ינקו בכל הגעה לבית המשפחה, על אילו אזורים בבית תתבצע הקפדה יתירה כמו לדוגמה במטבח ובחדרי השירותים. באיזו תדירות ינקו את כל החלונות ואת כל התריסים סביב הבית ומתי יבצעו ניקיונות יסודיים של הארונות, חדרי השירות וכו'.

לאחר שסוכמו הדברים, מועבר מידע מפורט זה לראש צוות העובדים כך שבכל הגעה לבית זה, יטופלו הדברים בדיוק על פי דרישת הלקוח.

מטבע הדברים לכל לקוח יש דרישות אחרות בניקיון בתים ואנו נותנים תשומת לב מיוחדת לכל אחד ואחד מהלקוחות וממלאים את בקשותיהם.

עובדי חברת פולישוק משתמשים בחומרי ניקיון איכותיים ביותר כדי לשמור על תנאי ההיגיינה בבתים השונות. על פי דרישת הלקוח, מבצעים מעת לעת גם הדברה נגד מזיקים הן בתוך הבית והן בחצר.

חברת פולישוק מבצעת את עבודותיה השונות בניקיון בתים באופן אחראי ובמחיר הוגן.

אז כשבוחרים חברת ניקיון בתים בוחרים את חברת ניקיון בתים פולישוק