בניית אתר וורדפרס

בניית אתר וורדפרס

וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן שמופצת באופן חופשי, אבל רוב האנשים בעולם לא יודעים איך להשתמש בה כדי לבנות אתרי אינטרנט. אנחנו מציעים פתרון מושלם לבעיה ומרכזים את כל השירותים החשובים תחת קורת גג אחת.

איתנו תוכלו להתחיל בניית אתר וורדפרס במהירות וביעילות. נציגי החברה שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם מהרגע הראשון, לאפיין את האתר ולקבוע לוח זמנים ותקציב. במידת הצורך גם נקצה עבורכם מנהל פרויקטים צמוד שיעדכן על כל ההתפתחויות החשובות.

למה לבחור בנו לפני בניית אתר וורדפרס?

יש הרבה סיבות לבחור בנו לטובת בניית אתר וורדפרס. ראשית, ניסיון משמעותי של שנים רבות מעניק לנו יתרון משמעותי. אנחנו מנצלים את הניסיון כדי להתמודד עם הבעיות הנפוצות, למנוע תקלות שקשורות למאפייני מערכת וורדפרס ובאופן עקרוני לחסוך זמן וכסף עבור הלקוח. הניסיון גם הופך אותנו למקור אמין לטיפול בתקלות שמתעוררות תוך כדי השימוש באתר או בעקבות פידבק של גולשים.

שנית, איתנו תנצלו את כל המאפיינים הכללים של בניית אתר וורדפרס. אתם לא חייבים להסתפק בתבניות הבסיסיות של וורדפרס, אלא לבלוט על רקע המתחרים עם אתר נגיש, גדול, מעודכן ויצירתי. אנחנו נעצב עבורכם את האתר ונשמע מה חשוב לכם בלוגו או בצבעים. בעזרתנו תוכלו לנהל את האתר לאורך זמן, לעדכן אותו בתכנים חדשים ולהפוך אותו לחלק בלתי נפרד מהפעילות השוטפת של העסק. שירותינו מתאימים לעסקים קטנים ובינוניים והם יכולים לעזור גם לעצמאיים שעושים את צעדיהם הראשונים בשוק העבודה.

מתבלבלים בין כל התוספים? אתם לא לבד

מי שמנסה לבנות אתר וורדפרס לבד יגלה יחסית מהיר שיש היצע כמעט אינסופי של תוספים. התוספים הפופולאריים מרחיבים את הפונקציונאליות של אתרי וורדפרס ושמים אותם בשורה אחת עם האתרים המובילים בעולם. מצד שני, חוסר היכרות עם התוספים עלולה לגרום תסכול ולהוריד לטמיון השקעה של מאות שעות ועשרות אלפי שקלים.

אתם לא חייבים להתמודד לבד עם התכונות של מערכת וורדפרס. כל אחד יכול ליצור קשר עם אנשי המקצוע שלנו, לתאם פגישת היכרות ולקבל הצעת מחיר מסודרת.